Otevírací doba o svátcích: čt 21.12.2017 - otevřeno do 17:30 pá 22.12.2017 - zavřeno st, čt, pá 27. - 29.12.2017 - zavřeno út 2.1.2018 - otevřeno, běžný provoz

iNETPrint doporučuje

Vážení zákazníci, doporučujeme navštívit následující servery, stránky a e-shopy našich partnerů a zákazníků, kde se můžete dozvědět řadu zajímavých informací anebo např. výhodně nakoupit:


Radiohouse - nejsilnější komunikace v rádiu
www.radiohouse.cz
RADIOHOUSE je nejsilnějším rozhlasovým zastupitelstvím v ČR. Každý týden si některé naše rádio naladí téměř tři čtvrtiny rozhlasové populace ve věku 12-79 let. Cílů vaší reklamní kampaně tedy dosáhneme rychle v jakékoli cílové skupině! Během všedního dne je naše síť schopná jedním jediným odvysíláním spotu vaší reklamy v jediný moment průměrně oslovit milion lidí!

Které jiné médium v ČR toto dokáže?


E-shop KnihyCZ.cz
Prodej knih - www.knihycz.cz
E-shop KnihyCZ.cz je internetové knihkupectví společnosti DOBROVSKÝ - BETA, které nabízí rozsáhlý sortiment s více jak 15.000 tituly, nízkými cenami a rychlým dodáním. Od 1. června 2011 navíc nabízí plošně 17% slevu na veškeré tituly v nabídce.

Neváhejte a navštivte toho knihkupectví, kde svoji knihu určitě naleznete ...


Taxislužba Speed Cars Praha
www.speedcars.cz
Nejznámější pražská Taxislužba Speed Cars byla založena za účelem poskytování služeb v oblasti dopravy a přepravy širokému spektru zákazníků. Speed Cars se snaží oslovit veškeré klienty zejména kvalitou služeb a vstřícným přístupem.
Nabízí tyto služby: Taxislužba, Odvoz vozu a Kurýr po Praze.

Všechny služby lze objednat na jednotném telefonním čísle: 224 234 234.


Prodej motocyklu a prodej nových pneu - MegaMoto
www.megamoto.cz
Společnost MegaMoto s.r.o. se zabývá výkupem, prodejem a dovozem nehavarovaných i havarovaných motocyklů a také prodejem nových pneu pro motocykly řady známých značek. Zároveň také nabízí služby motocykl na přání, díky které si můžete specifikovat požadovaný motocykl, který vm společnost najde na evropských trzích a doveze a zařídí veškeré papírování a přihlášení motocyklu.


Taxislužba Speed Cars Praha
www.paitballgame.cz
Přijďte si zahrát paintball na vojenskou základnu v Benešově u Prahy nebo navštivte paintballové areály přímo v centru Prahy. Kryté hřiště Praha 4 - Synkáč nebo venkovní hřiště Praha 5 - Císařská louka (přímo naproti Vyšehradu). Perfektní paintballové terény, mnoho herních scénářů, kvalitní zázemí a špičkové vybavení. Prostě vše, co potřebujete pro dokonalou hru. Profesionální organizátoři jsou samozřejmostí!

Paintballgame.cz může osobně doporučit také iNETPrint, který zde v červnu 2011 uspořádal teambuildingovou akci.


Další odkazy: CenyZboží.cz

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem