AKCE: Získejte dárek ke každé objednávce - UKONČENO

Je nám to moc líto, ale akce s dárky ke každé zakázce už byla ukončena. Ani Vás nebudeme provokovat vyšedlými obrázku iPadu či odšťavňovače Catler, jak to dělají jinde. Ale pokud byste přeci jen rádi ještě dárek k zakázce získali a bohužel jste to nestihli, tak kontaktujte některého z našich obchodníků. Jsou to vesměs hodní lidé a určitě se Vám pokusí vyjít vstříc.

A ještě tu máme jednu zprávu pro ty, kteří již objednali a mají nárok na láhev jako dárek. Zájem o akci byl tak veliký, že jsme rozdali všechny zásoby lahví a ten samý model už bohužel není k sehnání nikde na světě. S odvoláním na podmínky akce, které říkají, že "V případě, že bude některý z dárků během akce zcela rozdán, dojde k jeho náhradě za jiný dárek podobné hodnoty" jsme nuceni Vám k zakázce přibalit trochu jiný model sportovní lahve. Testovali jsme ji a pije se z ní stejně dobře. Nový model lahve budeme přidávat do všech objednávek uskutečněných po 20. 10. 2017. Děkujeme moc za pochopení.A co teď, když už je po akci? Pokračujte třeba tady: 
 

Nebo sem:

Reklamních předmětů | Reklamního textilu | Reklamních a dárkových tašek | Kalendářů | Diářů a zápisníků | USB disků | Powerbank


 
PRAVIDLA AKCE: Akce trvá od 2. do 31. října 2017 včetně. Nárok na dárek má každá nevzorková objednávka. Objednávka musí být zadána v termínu konání akce a musí mít uhrazenou zálohovou fakturu do 31. 10. 2017. Získaný dárek bude v objednávce a na daňových dokladech uveden za cenu 1 Kč bez DPH.

Akce s dárky k objednávkám nad 30 a více tisíc Kč se nevztahuje na objednávky tiskovin, diářů a kalendářů na míru, čokolád na míru, novoročenek, DTP služeb a na objednávky s poskytnutou individuální slevou. U dárku ke každé objednávce není možný výběr barvy láhve zákazníkem.

Dárky k zakázkám podle obratu budou expedovány samostatně cca do týdne od expedice objednaného zboží. V případě, že bude některý z dárků během akce zcela rozdán, dojde k jeho náhradě za jiný dárek podobné hodnoty. Všechny částky jsou uvedeny bez DPH. Vyhrazujeme si právo na změny v podmínkách akce.