Otevírací doba o svátcích: čt 21.12.2017 - otevřeno do 17:30 pá 22.12.2017 - zavřeno st, čt, pá 27. - 29.12.2017 - zavřeno út 2.1.2018 - otevřeno, běžný provoz

Akce Adler k tištěné příloze o reklamním textilu

Ušetřete při nákupu pánských a dámských triček Adler Basic s potiskem

Objednejte pánská a dámská trička Adler Basic a získejte slevu až 25 %

Slevový kupón, který naleznete na zadní straně tištěné přílohy, uplatníte v sekci „Chci využít slevu“ v nákupním košíku.

Spolu s množstevní slevou 5–15 % získáte celkem až 25% slevu na celou objednávku.

Slevový kupón platí do 14. 10. 2016 a vztahuje se na objednávky celkem 50–500 ks pánských a/nebo dámských triček Adler Basic.

Pro osvěžení informací z tištěné přílohy můžete navštívit speciální stránku, kde na jednom místě najdete veškeré potřebné a užitečné informace ohledně výroby reklamního textilu.

Nevíte si rady s objednávkou reklamního textilu? Nemáte jasno v tom, jak na textil dostat své logo? Nezoufejte! Stačí vyplnit níže uvedený formulář a obratem Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených obchodních zástupců a se vším Vám pomůže.

Neváhejte se zeptat...

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popiště prosíme jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.